Värvikambrid

 

Paintlines pakub laias valikus värvikambreid sõidukite värvitöökodadele, tootmis- ja tööstusettevõtetele jne. Põhimõtteliselt pakkume igat laadi värvikambreid ja kuivatuskambreid, mis on mõeldud vedelvärvimiseks. Lisaks pakume ka ettevalmistus alasid/kambreid, värvisegamise laboreid ja muid eriotstarbelisi ventileeritud moodulpaneelidest ruume.

Värvikambrid- kuidas neid valida?

Värvikambrid “Etapp 1”

Loe läbi meie postitus “Kuidas valida värvikambrit?”. see postitus annab esmase ülevaate, millele peaksid mõtlema enne kui värvikambrit soetama hakkad. Loe postitust SIIT

sõiduautode värvimine

Värvikambrid “Etapp 2”

Peale esimese punkti selgeks tegemist,  pöördu spetsilistide poole. Teiega koostöös:

  • paneme kokku värvikambri tehnilise kirjelduse
  • vaatame üle paigaldusasukoha tingimused.
  • koostöös meie värvikambreid tootvate partneritega pakume teile õiglase hinnaga parima, just Teie vajadustele sobiva lahenduse
värvikambrid

Värvikambrid “Etapp 3”

Arutlege läbi, milline on Teie jaoks sobivaim lahendus. Paintlines pakub värvikambreid paigaldatuna ja vajadusel  ka niinimetatud võtmed kätte versioonis.

Võib öelda, et pole kahte ühesugust värvikambri paigaldust, kuna kõik hooned ja klientide soovid on erinevad.

Paintlines on tänaseks paigaldanud värvikambreid Eestile lisaks terves Skandinaavias ning meie klientideks on väga erineva suurusega töökojad. Ühemehe töökojast kuni suurte töökodadeni, kus värvitakse jahtide, tramme, busse, ronge või erinevaid tööstustooteid.

Küsin värvikambri pakkumist