Auto värvimine ei ole nii kvaliteetne kui sooviksid?

 

Auto värvimine on kunst! Paintlines on Sinu jaoks välja otsinud parimad lahendused. Oleme üle 20 aasta koostööd teinud preemium klassi värvibrändiga PPG ning leiame kindlasti ka Sinu töökoja jaoks sobivaima lahenduse!

Paintlines pakub lisaks kvaliteetsele PPG autovärvile, klientidele ka tehnilist tuge. Me ei jäta Sind hätta, sest koos leiame parima lahenduse!

PPG pakub laia valikut uuenduslikke tooteid ja kõige laiemat värvivalikut turul. Ükskõik, mis PPG toote valite, võite eeldada, et see vastab läike, vastupidavuse ja kiiruse osas kõrgeimatele standarditele.

Valides PPG® tooted saate maksimaalselt ära kasutada PPG kaubamärgi enam kui 80-aastast kogemust metalli, sõidu- ja pakiautode ning tarbesõidukite pinnaviimistluse valdkonnas

PPG meeskond on pühendunud autotootjate, remontvärvimise ja metallivärvimise ettevõtete väljakutsetele vastamisele, pakkudes tooteid, mis vastavad kõrgetele nõudmistele ning on tõhusad ja hõlpsasti kasutatavad.

auto värvimine

Kõik PPG tooted toovad töökojale esmaklassilise teeninduse tarnija poolt. Kas vajate üksikasjalikku tootekoolitust või tuge ettevõtte efektiivsuse parandamiseks, siis seda saab tarnija teile pakkuda.

Omades üle kaheksa aastakümne teadmisi ja kogemusi autovärvide tootearenduse valdkonnas, on PPG teiele kõige mõistlikum valik.

Auto värvimine või tööstuslik värvimine?

Värvisüsteemid leiad