Miks just PPG autovärvid?

Kaks kolmest Euroopas või Põhja-Ameerikas toodetud autost kasutavad PPG autovärvide tehnoloogiat ja oskusteavet. Seetõttu on PPG Refinish nii autotootjate kui ka auto remontvärvijate valik.

PPG Refinish kasutab oma toodete väljatöötamiseks laialdasi teadmisi algupäraste autovärvide kasutamise ja uusima tehnoloogia kohta.

autovärvid

PPG autovärvid on head, sest:

  • Ei vaja segamismasinat ega mikserkaasi.
  • Konkurentsitult parim toonerite stabiilsus e. pikk kasutuskõlblikus.
  • Lihtne pihustus ja pealekandmine.
  • Suurepärane värvitooni täpsus.
  • Hea katvus.

PPG on pühendunud teadusuuringutele ja pidevale tootearendusele. PPG oli esimeste seas, kes arendas oma valdkonnas nanotehnoloogia ja kõrgtehnoloogilisi tooteid, nagu CeramiClear lakk, isetasanduv krunt mis ei vaja aluspinna karestamist ja Engine Bay veepõhine sõiduki sisepindade värv.

PPG Refinish pakub laias valikus hõlpsasti kasutatavaid ja paindlikke tooteid täiuslikuks pinnaviimistluseks. See võimaldab automaalritöökodadel oma tootlikkust ja kasumit suurendada.

Alates Envirobase’i toonitud krundist kuni UHS lakkide ja värvidega pakub PPG lahenduse igaks tööks ja igaks olukorraks.

Paintlines’ist saad nii PPG autovärvid kui ka tehnilist tuge. Me ei jäta Sind hätta, sest koos leiame igale probleemile lahenduse!