Autode värvimine muutus palju keskonnasõbralikumaks peale Envirobase vesibaasvärvi esmaesitlust, mis leidis aset 1999.a.

Nüüdseks on PPG poolt välja töötatud kolmanda põlvkonna edasiarendus –  vesivärvisüsteem, millel nimeks Envirobase High Performance®.  

Envirobase High Performance® on innovatiivne vesivärvi tehnoloogia, mis pakkub esmaklassilist kvaliteeti omades OEM (Original Equipment Manufacturer) e. autotootjate heakskiitu. Autovärvitöökodadele, kes hindavad vesibaasvärvi valikul kasutusmugavust, lihtsust, kiirust, toonitäpsust, kuid unustamata seejuures keskonna säästlikust ja rahalist kokkuhoidu, on Envirobase High Performance® parim turul saadaolev lahendus.

Omadused/eelised:

  • Ei vaja segamismasinat ega mikserkaasi.
  • Konkurentsitult parim toonerite stabiilsus e. pikk kasutuskõlblikus.
  • Lihtne pihustus ja hajutus, ei vaja lisaaineid
  • Suurepärane toonitäpsus.
  • Hea katvus.

Suunatud eelkõige:

  • LOÜ direktiivi nõutele vastavatele värvitöökodadele.
  • Tipptasemel seadmetega värvitöökodadele.
  • Profesionaalsetele automaalritele.

ENVIROBASE  HIGH PERFORMANCE® värvikartoteek

The ENVIROBASE® High Performance vesivärvikartoteek on lahutamatu osa kogu PPG vesibaasvärvi süsteemist.

Uuringutele ja võrdlustele tuginedes on PPG värvikartoteek üks täpsemaid konkurentide seas, sest värvinäidised on värvitud mitte prinditud. Et kartoteek oleks ajakohane, lisanduvad uuendused kord kvartalis.

KUI VÄRVIKAART  SOBIB SÕIDUKI VÄRVIGA –SOBIB KA VÄRV!

PAINTMANAGER® Värvsegamistarkvara

PaintManager® on värvisegamistarkvara, kuid mitte ainult…

PaintManager® tagab kiire värviretsepti leidmise ning vajamineva koguse valmistamise kaalul.

PaintManager® pakub veel enamat kui lihtsalt värviretsepte. Lisafunktsioonidena saab teostada kogu maalritöökojas oleva lao haldamist, valmistada töökäske ning teostada kulude kontrolli.

Ühenduses internetiga toimib tarkavara ja uute retseptide uuendamine automaatselt.  Töökoja  efektiivsuse suurendamiseks saab ühendada  PaintManager® RAPIDMATCH® X-5 spektrofotomeetriga, mis lihtsustab automaalri tööd veelgi, leides parima värvuse võimalikest variatsioonidest.

RAPIDMATCH™ GO  Spektrofotomeeter

RAPIDMATCH™ GO Spektrofotomeeter on värvitooni mõõtmisseade.

Tõhusaks abiliseks värvitooni tuvastamisel. Kiirendab oluliselt töökoja läbilaskevõimet – töökindel, täpne ning lihtne kasutada. Ühenduses PaintManager®  leiab sobiva värvuse sekunditega ning vajadusel korrigeerib värviretsepti.

Küsi Paintlines’ilt sobivaimat värvilahendust!